web counter

Ks. Turka 17, Kraków, Województwo małopolskie, Poland

   
  1  of   

1 700 PLN Per month

Apartment for rent

Available from 31.01.2017

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie do wyna

Updated: 31.01.2017. Views: 17079

ID Ref # 14695


Price negotiating is possible: 
Yes
Pre-payment:
2 300 PLN
Year built: 
1999
Rooms:
3
Number of bathrooms:
1
Living space:
77 m2
Price per meter:
22 PLN ⁄ m2
Total area:
90 m2
Floor number:
3 Floor
Floors total:
4 floors
Description: 
Wynajmę mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Płaszowie. Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,1 m2 (przy podłodze jest to ok. 90m2) mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Ks. Wincentego Turka.
Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest z jednej strony kameralny charakter osiedla, zapewniający bezpieczeństwo, spokój i ciszę, przy jednoczesnej bliskości - 10 min. samochodem - centrum miasta, a także dostępności infrastruktury niezbędnej do codziennego funkcjonowania, takiej jak osiedlowe sklepy, szkoła, przedszkole, osiedlowe place zabaw oraz tereny zielone czy boiska sportowe; zapewniającej zaspokojenie podstawowych potrzeb i dających możliwość relaksu i wypoczynku.
Mocną stroną oferowanej nieruchomości jest także bezproblemowy dostęp do miejsc parkingowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie budynku.
Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 2000 r, jest bardzo przestronne i charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń:

Na pierwszym - dolnym - poziomie znajduje się przedpokój (8 m2), duży, jasny i słoneczny salon, z którego jest wyjście na balkon, widna kuchnia połączona z salonem oraz łazienka z prysznicem

Na drugim - górnym - poziomie mieszczą się natomiast dwie przestronne sypialnie , korytarz, a także pomieszczenie gospodarcze z którego można zrobić drugą łazienkę.
Dodatkową powierzchnią przynależną do mieszkania jest również piwnica.
Opłaty administracyjne kształtują się na poziomie ok. 500 zł miesięcznie + ogrzewanie, prąd oraz odstępne 1700 zł.
Ogrzewanie gazowe z pieca dwuobiegowego.